Zákazník nám odřekl zakázku a my potřebovali práci na ruční svařování!

„O společnosti KOOPERACE.CZ jsem věděl dlouho, ale po zkušenostech s podobnými službami, jsem si nebyl jist, zda je mám vůbec oslovovat – dnes jsem moc rád, že jsem je oslovil! Netrvalo dlouho a dostali jsme práci na více jak 10 týdnů svařování – a nutno říci, že i poměrně dobře zaplacenou,“ zhodnotil pan Nesrsta.

„Aktuálně s Kooperacemi řešíme další možné formy spolupráce a zároveň i inzerujeme své volné kapacity na jejich portále, abychom byli dohledatelní i pro ostatní firmy. Doufám, že tento portál bude fungovat i nadále a že se do něj zapojí, co možná nejvíce firem!“ zakončil přáním pan ředitel.

„Jeden z našich zákazníků nám bohužel odřekl zakázku, se kterou jsme na 100% počítali
a z týdne na týden jsem neměl pro naše svařeče práci“
Nesrsta – jednatel a ředitel společnosti Tauro, a.s.

Tauro, a.s.

Společnost Tauro a.s. byla založena v roce 1998. Náplní její činnosti se stala strojírenská výroba. S ohledem na skladbu strojního vybavení se firma věnuje především svařování, lisování, ohýbání a obrábění menších dílců.

Portfolio činností firmy tvoří produkce vlastních výrobků a kooperační výroba. Do skupiny vlastních výrobků patří komerční trezory a bezpečnostní schránky, kazety na vrtáky a koloběžky. Ze skupiny kooperační výroby jsou nejdůležitější komponenty pro regálové systémy, krby, spojovací a nosné prvky pro fotovoltaické elektrárny a komponenty pro osvětlovací tělesa.


O společnosti

Spolupracujeme spolu

Soustředíme se na přidanou hodnotu pro naše zákazníky,
kteří se rekrutují výhradně ze strojírenských firem a jejich subdodavatelů.