Náš dodavatel obráběných dílů přestal stíhat zásobovat a nám reálně hrozilo zastavení montáže

„Se společností KOOPERACE.CZ  jsem spolupracovala při řešení výpadku našeho sériového dodavatele. Šlo hned o několik dílů obráběných dílů, které jsme museli řešit obratem, jelikož se blížila finální montáž hotových výrobků pro zákazníka a díly byly potřebné pro kompletaci zakázky. Reálně nám hrozilo, že by více jak 60 pracovníků montáže stálo, což by bylo zcela nepřípustné!“ popisuje stav paní Čechová – vedoucí oddělení nákupu společnosti Wanzl.

Oslovili jsme tým KOOPERACE.CZ s několika výkresy. Požádali jsme o rychlé ovzorkování v průběhu několika málo dní a zajištění vstupních materiálů. S pomocí týmu Kooperace.cz jsme byli schopni situaci zachránit a splnit zahraničnímu zákazníkovi předem potvrzené termíny, aniž by zaznamenal jakýkoliv problém. Dodávky jsme překlenuly v průběhu několika týdnů a díky tomu jsme překlenuly čas, který potřeboval náš standardní dodavatel na obnovení dodávek.

„Na základě této zkušenosti můžeme firmu jen doporučit a budeme ji oslovovat i nadále a to i na běžící a dlouhodobé projekty s cílem snížit aktuální cenovou úroveň a zvýšit operativnost a jistotu dodávek,“
Eva Čechová
vedoucí oddělení nákupu společnosti Wanzl

Spolupracujeme spolu

Soustředíme se na přidanou hodnotu pro naše zákazníky,
kteří se rekrutují výhradně ze strojírenských firem a jejich subdodavatelů.Wanzl spol. s r.o

Zodpovědnost vůči zákazníkům, zaměstnancům, životnímu prostředí a společnosti, je od založení v roce 1947 prožívanou filozofií, která je s identitou naší firmy neoddělitelně spojena.

Partnerství pro nás znamená stát spolehlivě na straně svých zákazníků na celém světě – od jednotlivých produktů, přes plánování a služby, až po systémová řešení na klíč při mezinárodním uvádění na trh.

Inovace
 jsou naší profesí. Pro společný úspěch nabízíme rozsáhlý výrobní program, individuální přizpůsobení zákazníkům, jakož i kreativní a kompetentní poradenství.

Řešení firmy Wanzl vždy znamenají nejvyšší kvalitu, atraktivní estetiku a individuální, čistý design, kombinovaný s nejvyšší mírou ergonomie.

Jako výkonný a hodnotově orientovaný rodinný podnik ručíme svým jménem za to, že budeme jako představitel nejvyšší kvality svými nápady, kreativitou a službami přispívat k úspěchu našich zákazníků – nyní i v budoucnosti.


O společnosti